![](https://i0.wp.com/kliktv.gr/wp-content/uploads/2017/03/lar_pas_1.jpg?fit=600%2C400&ssl=1)
Μοιρασιά… βαθμών στη Θεσσαλία μεταξύ της ΑΕΛ και του ΠΑΣ Γιάννινα.
Η Λάρισα έχασε την ευκαιρία να αποσπαστεί από τη ζώνη του υποβιβασμού, καθώς παραχώρησε ισοπαλία 1-1 στον ΠΑΣ Γιάννινα, σε αναμέτρηση για την 23η αγωνιστική της Super League. Η θεσσαλική ομάδα προηγήθηκε στο 18΄ με τον Γιοβάνοβιτς, ισοφαρίστηκε από τον Κόντε στο 41΄ και μετά… σκόνταψε στον Πασχαλάκη, ο οποίος με τις αποκρούσεις του κράτησε το βαθμό για τον «Αγιαξ της Ηπείρου».
Κοινοποιήστε: