![Μαργαρίτα-Πλευρίτου:-«Υπερήφανη-για-τις-100-σερί-νίκες»](https://i0.wp.com/kliktv.gr/wp-content/uploads/2023/10/485929-311880970894260229-528552936857588189-037690768537942004-586706-37.jpeg?fit=800%2C489&ssl=1)
Στο παιχνίδι με τον ΑΝΟ Γλυφάδας στον Πειραιά, για την 6η αγωνιστική της Α1 Γυναικών, η γυναικεία ομάδα πόλο του Ολυμπιακού συμπλήρωσε τις 100 νίκες στο πρωτάθλημα και η αρχηγός Μαργαρίτα Πλευρίτου δήλωσε υπερήφανη για το συγκεκριμένο επίτευγμα. Παράλληλα, τόνισε πως γίνεται καθημερινά πολύ καλή δουλειά στις προπονήσεις του Θρύλου. Αναλυτικά οι δηλώσεις της Μαργαρίτας Πλευρίτου: «Ήταν …
Αφήστε ένα μήνυμα