![Στην-προπόνηση-της-Εθνικής-παμπαίδων-ο-Δήμαρχος-Πατρέων-Κώστας-Πελετίδης](https://i0.wp.com/kliktv.gr/wp-content/uploads/2023/12/495802-89129894-996631642544560505-852594-21102276924439-944642676445788185.webp?fit=980%2C654&ssl=1)
Στην προπόνηση της Εθνικής παμπαίδων ο Δήμαρχος Πατρέων Κώστας Πελετίδης
Στην προπόνηση της Εθνικής παμπαίδων U17 παρευρέθηκε ο Δήμαρχος Πατρέων Κώστας Πελετίδης, η οποία προπονείται στην Πάτρα τις τελευταίες μέρες. Ο κ. Πελετίδης, μαζί με τον Αντιδήμαρχο Παιδείας και Αθλητισμού, Τάκη Πετρόπουλο, θέλησαν να δουν από κοντά τους νεαρούς αθλητές. Η προετοιμασία του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος στην Πάτρα θα διαρκέσει ως την Παρασκευή 5 Ιανουαρίου …
Αφήστε ένα μήνυμα