![](https://i0.wp.com/kliktv.gr/wp-content/uploads/2021/08/7651-min.jpg?fit=320%2C218&ssl=1)
H Σταματίνα Τσιμτσιλή απόλαυσε τις καλοκαιρινές της διακοπές και επέστρεψε στις επαγγελματικές της υποχρεώσεις στον Alpha.
Ενόψει της νέας τηλεοπτικής σεζόν, η παρουσιάστρια του Happy Day συναντήθηκε την Πέμπτη με τους συνεργάτες της, ενώ ανέβασε τις σχετικές φωτογραφίες στο Instagram.
Στην τηλεοπτική παρέα της εκπομπής θα βρίσκονται και τη νέα σεζόν η Τίνα Μεσσαροπούλου, ο Δημήτρης Παπανώτας και ο Κώστας Φραγκολιάς, ενώ το νέο μέλος θα είναι ο Γιώργος Σατσίδης.
«Η καλύτερη ομάδα, η πιο happy ομάδα συσκέπτεται… Ετοιμαζόμαστε γιατί σε λίγες μέρες θα πίνουμε και πάλι το πρωινό μας καφεδάκι. Μας λείψατε πολύ. Ραντεβού σε λίγες ημέρες @alphatv», έγραψε η Σταματίνα Τσιμτσιλή.
Το Διαβάσαμε Σταματίνα Τσιμτσιλή: «Η πιο… happy ομάδα συσκέπτεται» (photos)
Κοινοποιήστε: