![](https://i0.wp.com/kliktv.gr/wp-content/uploads/2018/06/2018-06-26_111056.png?fit=263%2C354&ssl=1)
Διέξοδος Ελλάς στην τοποθεσία Ηρώδου Αττικού.
ΤΩΡΑ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΜΑΣ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΝΟ Κ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ
1
Παραμένουμε και θα συνεχίσουμε να παραμένουμε στην Ηρώδου Αττικού και Βασιλίσσης Σοφίας, καθημερινά, διεκδικώντας την ακύρωση αυτής της κατάπτυστης, για την χώρα μας, συμφωνίας.
Η σημερινή συγκέντρωση, με την μεγάλη προσέλευση πολιτών, αποδεικνύει πως η συνεχής παρουσία μας εδώ μπορεί να μετατραπεί σε τεράστια δύναμη ακύρωσης αυτής της συμφωνίας.
Δεν θα σταματήσουμε μέχρι να κερδίσουμε.
Πηγή "ΠΡΟΚΟΠΗ ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥ!" Συνεχίζεται κάθε βράδυ η διαμαρτυρία έξω από το Προεδρικό Μέγαρο…
Κοινοποιήστε: