Τις δικές του ευχές για τα Χριστούγεννα έστειλε, μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ο Μάρκος Σεφερλής. Ο γνωστός ηθοποιός, έχοντας στο πλευρό του, τη σύζυγό του Έλενα Τσαβαλιά και το γιο τους, Χάρη, ευχήθηκε στους διαδικτυακούς του φίλους.
Και δεν παρέλειψε να τονίσει πόσο σημαντική είναι η οικογένεια του, για εκείνον. «Όλη μου η ζωή… σε μια φωτογραφία! Χρόνια πολλά σε όλους! Χρόνια καλά κι ευτυχισμένα» ήταν το σχόλιο, που συνόδευσε τη φωτογραφία.(Διαβάστε την συνέχεια Παρακάτω)
Διαβάστε την Συνέχεια…………………………………………………
Κι έχουμε να παρατηρήσουμε ότι ο 12χρονος γιος του, όσο μεγαλώνει είναι ίδιος η μαμά του.
mothersblog.gr
The post Ο γιος του Μάρκου Σεφερλή και της Έλενας Τσαβαλιά μεγάλωσε και είναι ίδιος με τη μαμά του – ΦΩΤΟ appeared first on LINE LIFE.
Ο γιος του Μάρκου Σεφερλή και της Έλενας Τσαβαλιά μεγάλωσε και είναι ίδιος με τη μαμά του – ΦΩΤΟ
Κοινοποιήστε: