![«Θέλουμε-μόνο-να-κερδίζουμε»](https://i0.wp.com/kliktv.gr/wp-content/uploads/2023/10/484472-51928184948949-77008613-0295-58472912291577728463.jpg?fit=980%2C655&ssl=1)
«Θέλουμε μόνο να κερδίζουμε»
Την επίσημη φωτογράφιση για τη νέα σεζόν πραγματοποίησε η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού την Τρίτη (17/10), στο κλειστό του Ρέντη «Μ. Μερκούρη». Τόσο ο προπονητής, Λορέντζο Μιτσέλι, όσο και οι παίκτριες εμφανίστηκαν έτοιμοι για τη νέα χρονιά και επεσήμαναν πως στόχος του Ολυμπιακού είναι πάντα οι νίκες και τα τρόπαια. Λορέντζο Μιτσέλι: «Δουλεύουμε πολύ …
Αφήστε ένα μήνυμα