![Γιώργος-Παπανδρέου:-Ενώνουμε-προοδευτικές-δυνάμεις-–-Εύχομαι-κάθε-καλό-στον-Χάρη-Δούκα](https://i0.wp.com/kliktv.gr/wp-content/uploads/2023/10/484051-33480843021446-27287685433622819445-2304623476092563-26573429314978.jpg?fit=980%2C590&ssl=1)
Γιώργος Παπανδρέου: Ενώνουμε προοδευτικές δυνάμεις – Εύχομαι κάθε καλό στον Χάρη Δούκα
«Εύχομαι κάθε καλό στον Χάρη Δούκα», συμπλήρωσε ο Γιώργος Παπανδρέου μετά τη νίκη του στον δήμο Αθηναίων.
Το μήνυμα για ένωση προοδευτικών δυνάμεων έστειλε ο Γιώργος Παπανδρέου μετά τη νίκη του Χάρη Δούκα στις αυτοδιοικητικές εκλογές. «Εύχομαι κάθε καλό στον Χάρη Δούκα», συμπλήρωσε ο Γιώργος Παπανδρέου μετά τη νίκη του στον δήμο Αθηναίων.
Αφήστε ένα μήνυμα