![](https://i0.wp.com/kliktv.gr/wp-content/uploads/2022/11/e2-min.jpg?fit=320%2C218&ssl=1)
Κατέρρευσε την ώρα της εφημερίας ο μοναδικός παθολόγος που έχει παραμείνει στο Γενικό Νοσοκομείο Ηλείας.
Ο γιατρός ένιωσε αδιαθεσία και κατέρρευσε, με αποτέλεσμα να τον καλύψει γιατρός άλλης ειδικότητας. Όταν ανέκτησε τις αισθήσεις του, πήρε αναρρωτική άδεια.
Όπως μετέδωσε το Open, πριν μερικούς μήνες ο γιατρός είχε δηλώσει στο κανάλι ότι δεν ξέρει πόσο θα αντέξει λόγω φόρτου εργασίας στο Νοσοκομείο του Πύργου.
Δείτε το ρεπορτάζ του Νίκου Γιαπρακά.
Το Διαβάσαμε Γενικό Νοσοκομείο Ηλείας: Κατέρρευσε ο μοναδικός παθολόγος του νομού (video)
Κοινοποιήστε: